Referencie

Pani Lívia Ďuricová, Vašu prácu ohľadom dvoch prenájmov bytov v Opoji a vo Vlčkovciach hodnotím ako veľmi dobrú a som s ňou spokojný. Ďakujem.

Jozef Č.

Ihneď na začiatku roku 2023 mi Vaša realitná maklérka Mgr. Lívia Ďuricová sprostredkovala zmluvu k prenájmu bytu v obci nedaľeko Trnavy. Do 3 dní som mala podpísanú zmluvu aj s kľúčmi. Od prvej chvíle, keď sme spolu telefonovali, až po odovzdanie kľúčov, všetko prebehlo veľmi jednoducho a hlavne rýchlo...komunikácia aj počas sviatkov takže oceňujem promptnosť. Váš pristup ku mne bol: promptný – pohotový, pripravený; okamžitý, rýchly Ďakujem za priateľskú a prijemnú atmosféru a profesionalitu na vysokej úrovni. S pozdravením Mgr.Janka Masarovičová

Mgr.Janka Masarovičová

Bola som velmi spokojna prijemne jednanie budem ju odporucat

J.Š.

Dobrý deň. Lívia, ďakujem veľmi pekne za usmernenie k uzavretiu nájomnej zmluvy na byt v Trnave. Ako nájomca si veľmi vážim vašu pracovnú etiku. Najmä vďaka za to, že ste prekladateľom.

SANTOSH

Pani Lívia bola k nám ako klientom veľmi ústretová a dala si veľa práce aby nám našla podnájomníka. Dúfame, že s podnájomníkom budeme spokojní tak ako s prácou pani Lívie. Ak bude príležitosť, radi použijeme služby realitnej kancelárie, ktorej je členkou. s pozdravom Ing. Asena Benetinová

ing.Asena Benetinová

Spolupráca s pani Ďuricovou bola vždy vynikajúca. Oceňujem jej profesionálny prístup. Hlavne dochvíľnosť a cit pre objektívne a pravdivé informácie. Na čom sme sa dohodli, to platilo.

SILVIA R.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie